SLOVENSKO PLANINSKO DRUŠTVO - Odbor


Občni zbor SPD Celovec 14.2.2008: Tone Starman (podpredsednik),Stefan Rigelnik(blagajnik),Joško Igerc,Tomaž Mikl,predstavnik PZS,Hanzi Lesjak(predsednik),Miha Travnik,Rihard Brumnik,Marian Mickl,Lubo Urbajs(častni predsednik)
 

Predsednik: Hanzi Lesjak
Podpredsednik: Toni Starman
Tajnik: Rihard Brumnik
Blagajnik: Stefan Riegelnik
Ostali odborniki: Tomaž Mikl, Foltej Cidej, Franci Kropivnik, Miha Travnik, Hanzi Wieser, Janez Buchwald, Marian Mickl, Hanzi Rehsmann, Anton Starman, Roman Schellander,Skof Bernardtka
Pregledniki: Hanzi Millonig in Reinhard Pukel
Častni predsednik: Lubo Urbajs

Kontakti:

Hanzi Lesjak: 04254/2545 lesjak@utanet.at , 0676/840061234, Joško Igerc: 0664 73 48 21 29 igerc.josef@gmail.com, Rihard Brumnik 0664/3422162 richard.brumnik@pzb.at, Stefan Riegelnik: 0664/6272899 stefan.riegelnik@pzb.at , Tomaž Mikl: 0676/9642058, Folti Cidaj: 0664/9357438, Franci Kropivnik: 04227/7269, Miha Travnik: 04237/2598 michael.traunik@aon.at , Hanzi Wieser: 0676/7006294 wieser.johann@utanet.at , Janez Buchwald: 04235/3523, Marian Mickl: 04238/85105 marian.mickl@gmx.net, Hanzi Rehsmann: 0664/5486023 hans.rehsmann@ams.at , Anton Starman: 0660/6977333 astarman@gmx.at , Lubo Urbajs: 04274/50540, Roman Schellander: 0664 / 44 05 694 roman.schellander@aon.at, Bernardka Škof: 0650 / 31 01 744 bernardka.skof@grilc.at; OLIP Andrej: 0650 59 29 126.

 
 
 
 
 
 
Vreme danes - Pregled na domači strani Slovenskih sporedov ORF